Ponuka spolupráce

Masáže Tatry

Čo ponúkame

Pripravili sme pre Vás možnosť spolupráce s cieľom rozšíriť ponuku vo Vašom ubytovacom zariadení o kvalitné masérske služby. Naši maséri sú vašim klientom k dispozícií po objednávke aj počas voľných pracovných dní a to až do 22:00. Naše masáže sú prispôsobené tak aby vyžadovali čo najmenší nárok na priestor v ktorom sa budú vykonávať.

Prečo s nami spolupracovať

Za každú nami odvedenú masáž získate peňažnú odmenu (provízny systém odmeňovania), konkurenčnú výhodu a bonusový zážitok pre svojich klientov. Odbremeníme Vás od väčšiny povinností, ktoré súvisia s poskytovaním masérskych služieb. Sme schopný zabezpečiť kompletný servis od rezervácie až po platbu.

Marketingová podpora

Súčasťou našich služieb je aj marketingová podpora na propagáciu našich služieb spolu s propagáciou Vášho ubytovacieho zariadenia. Vypracujeme marketingovú podporu v digitálnej podobe a formou tlačovín na naše náklady s ohľadom na váš firemný dizajn. Okrem toho vieme vypracovať aj rôzne marketingové pútače ako napr. rolappy, bannery a billboardy, iné...

Naša filozofia

Uprednostňujeme férových partnerov na dlhodobú, obojstranne výhodnú spoluprácu, ktorí majú záujem o vybudovanie komunity. Priateľstvo a čestné slovo pre nás znamená viac ako zmluvy.

Mám záujem o spoluprácu

Staňme sa obchodnými partnermi

Naši partneri